První mistráky v sezóně 2020

6. 6. 2020

První mistrovské zápasy v sezóně 2020 dopadly napůl.

Áčko dospělých prohrálo v oslabené sestavě po boji 4:5 s TK Dubí A.

První zápas v nejvyšší divizi dospělých byl složitý už sestavením hráčů. Bez jedničky Tomáše jsme byli

značně oslabeni. Poděkování Rychlíkovi, že naskočil do sestavy bez rozehrání. Předpokládal jsem, že

vyhrají jak Ondra tak Jirka. Bohužel Ondra byl rovnoceným soupeřem Dominika Říhy jen v prvním setu a

Jirka Halíř, prohrál se Štěpánem Bohosem ve třetím setu, po netaktickém výkonu. I když zahrál dobře, tak

delší udržení míče ve hře by přineslo vítězství. Holky jednoznačně uhrály tři body a kluci ... jen Petr Bartes.

Ten na svůj první zápas za Duchcov předvedl jistý výkon a vítězství bylo zasloužené.

Družstvo starších žáků vyhrálo 5:4, když rozhodující bod vybojovali Adam Voleš se Radkem Šimonem.

Holky také získaly tři body a Standa Frýdl přinesl jistotu, že rozhodnutí padne až ve čtyřhrách. A to se

povedlo.

Dorost v Liberci prohrál. Škoda, kluci byli jen tři. Adam K. dostal horečky a tak jsme byli oslabeni.

Navíc holky udělaly jen bod a to nestačilo.

Mladší žáci otočlili zápas s LTK Teplice a když kluci vyhráli obě čtyřhry, slavili jsme vítězství 5:4.

Dvouhry  vyhráli Pavel Ta, David a Adam S. a čtyřhry Standa s Adamem S. a Pavel Ta s Davidem.