Jdi na obsah Jdi na menu

13.2.2010

Tomáš Maxa na turnaji mladších žáků na Olympu Praha prohrál s Janem Jermářem z Valašského Meziříčí po velkém boji ve třetím setu 8:10.

Klára Přibylová ve čtvrtfinále turnaje dorostenek v Praze na Cibulce prohrála s pozdější vítězkou turnaje Skokanovou, když nezvlála koncovku první sady (5:4 a 5:4 v teib.) 6:7 a 1:6.

13 až 16.2.2010

Pavlína Šimonová na HMČR v Plzni v kategorii starších žákyň vypadla v prvním kole, když nestačila na nasazenou Sandru Matekovou z ČLTK Praha a prohrála 2:6 a 3:6. Ale i tak patří Pavlíně poděkování za reprezentaci klubu!

19 - 22.2.2010

Pavlína Šimonová postoupila z kvalifikace do hlavní soutěže na A turnaji starších žákyň v Děčíně a v prvním kole nečekaně klopýtla se Satalickou Hašovou 4:6 a 6:7.

20.2.2010

Honza Pleva vyhrál turnaj v kategorii Babytenis (8-9 let)  v Chomutově, když ve finále porazil Petra Podolana z Mostu 6:0. Po vítězství v Praze na Oáze je to další úspěch tohoto nadějného duchcovského tenisty.